

Tapahtumaa varten kiintiöidyn hotellimajoituksen varauksista ja myymisestä vastaa Elämys DMC Oy. Mikäli haluat tehdä varausta isommalle ryhmälle kerralla, onnistuu tämä helpoiten Elämyksen myyntipalvelun kautta sähköpostitse gymnaestrada@elamysgroup.com.
Online varaus mahdollisuus aukeaa myöhemmin, ja näissä yhdellä varauksella voi olla maksimissaan 5 huonetta (noin. 10-20 henkilöä hieman huonetyypeistä riippuen). Online-varaukset maksettava maksukortilla varauksen yhteydessä. Vahvistettuun varaukseen voi tehdä muutoksia tai perua 28.2.2022 saakka, jolloin peruutuskulu on 10% tilauksen arvosta. 28.2.2022 jälkeen varauksen peruutuskulu on 100% tilauksen arvosta.
Myyntipalvelun kautta tehtävät ryhmävaraukset laskutetaan niin, että varauksen yhteydessä tulee maksaa 10% ennakkomaksu tilauksen arvosta. Varausmaksua ei muutos- tai peruutustilanteessa palauteta. 28.2.2022 tulee vahvistaa lopullinen huonemäärä, jonka yhteydessä laskutetaan loppusumma.
Lisätietoja numerosta 09 2510 2012
Majoituskohteet:
Holiday Club Tampereen Kylpylä
Tampereen kylpylä sijaitsee Näsijärven rannassa, 2km etäisyydellä rautatieasemasta.
Huoneita ja huoneistoja 1-4 henkilölle. Hinnat alk. - . Hintaan sisältyy aamiaisen lisäksi myös kylpyläosaston käyttö!
Holiday Inn Tampere
Huoneita 1-2 henkilölle. Mahdollisuus kahteen lisävuoteeseen. Hinnat alk. 134€-169€/huone/yö.
Omenahotels Tampere
Huoneita 1-4 henkilölle. Hinnat alk. 108€-118€/huone/yö. Omenahotels ei tarjoa aamiaista.
Original Sokos Hotel Ilves
Kosken rannassa sijaitseva Sokos Hotel Ilves on remontissa ja aukeaa uudistuneena 2022.
Standard huoneita 1-2 henkilölle, 3. henkilölle huoneeseen saatavilla lisävuode. Hinnat alk. 154€-184€/huone/yö.
Original Sokos Hotel Villa
Pieni ja kodikas Villa sijaitsee aivan Sokos hotel Tornin vieressä, ja hotellien palveluista ovat yhteisiä.
Standard huoneita 1-2 henkilölle, 3. henkilölle huoneeseen saatavilla lisävuode. Hinnat alk. 134€-168€/huone/yö.
Radisson Blu Grand Tammer
Historiallinen ja tyylikäs Grand Tammer sijaitsee Tammerkosken rannassa Finlaysonin aluetta vastapäätä.
Standard huoneita 1-2 henkilölle. Hinnat alk. 174€-189€/huone/yö.
Scandic Hämeenpuisto
Scandic Hämeenpuisto sijaitsee lähellä Ratinaa ja Laukontoria.
Standard huoneita 1-2 henkilölle, 3. henkilölle huoneeseen saatavilla lisävuode. Hinnat alk. 134€-158€/huone/yö.
Scandic Koskipuisto
Scandic Koskipuisto sijaitsee keskellä kaupunkia ja tarjoaa monipuoliset palvelut majoittujalle.
Standard huoneita 1-2 henkilölle, 3. henkilölle huoneeseen saatavilla lisävuode. Hinnat alk. 134€-158€/huone/yö.
Scandic Rosendahl
Rosendahl sijaitsee Pyynikillä, noin 2,5km päässä keskustasta.
Standard huoneita 1-2 henkilölle, 3. henkilölle huoneeseen saatavilla lisävuode. Hinnat alk. 144€-168€/huone/yö.
Solo Sokos Hotel Torni
Tampereen uusimpiin maamerkkeihin lukeutuva hotelli Torni sijaitsee aivan aseman tuntumassa.
Solo-luokan standard huoneissa majoittuu 1-2 henkilöä, rajattuun määrään huoneista saatavilla lisävuode 3:lle henkilölle. Hinnat alk. 168€-204€/huone/yö.
Tietoja koulumajoitusvaihtoehdoista tapahtuman järjestäjän sivuilla .